Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır?

Turgut

New member
Kadınlar, istenmeyen tüyler için bir epey yola başvurur. Bu formların birden fazla acı vericidir. Lakin, tüy dökücü kremler bu bahiste hem pratik hem acısızdır. Pekala, tüy dökücü krem nerelerde kullanılır? Yüksek Topuklar grubu olarak, sizlere tüy dökücü kremin kullanım yerleri hakkında faydalı bilgiler sunuyoruz.


Tüy dökücü krem, ekseriyetle genital ve bikini bölgesindeki tüyleri almak için tercih edilir. Bu bölgelerin yanı sıra, bacak, kol, kol altı ve sırt bölgesindeki tüyleri de tüy dökücü kremle alabilirsiniz. Genital bölge ve bikini bölgesi başka bölgelere nazaran daha hassas olduğu için kızarıklık ve yanma yaşanabilir. Bu niçinle, kremi kullanmak istediğiniz alana büsbütün sürmedilk evvel küçük bir bölgede deneme yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tüy dökücü kremin kullanım talimatını da dikkatli okumalısınız. Bekletme müddetine dikkat etmezseniz cildiniz nazaranbilir. Kıl dönmesi, tahriş üzere meselelerle karşılaşabilirsiniz.


Genital bölgede tüy dökücü krem kullanılır mı?

Genital bölgedeki tüyleri almak için en acısız metotlardan biri tüy dökücü kremdir. Lakin genital bölge için eser seçerken parfümsüz ve hassas ciltler için olanları tercih etmelisiniz. Uygularken dikkat etmeniz gereken nokta ise, kremi sürerken sürdüğünüzü bölgeyi güzel görmektir. Genital bölgenin içine sürmediğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde, yanma ve tahriş kaçınılmaz olur. Birden fazla tüy dökücü kremin bekletme müddeti 5-6 dakikadır. Spatula gerektiren bir krem tercih ettiyseniz, tüyleri alırkilk evvel çıkış istikametine gerçek daha sonra bilakis hareket ederek tüylerden kurtulabilirsiniz.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Tüy dökücü kremler ziyanlı mı?

Tüy dökücü krem kullanması

Jiletle genital bölge tüyleri nasıl alınır?
 
Üst