Selülite uygun gelen besinler

Turgut

New member
Günlük beslenme alışkanlarında faydalı değişimler yaparak, olağanüstü sonuçlar elde edebilirsiniz. Evet, zira selülite uygun gelen besinler var. Her öğüne küçük eklemeler yaparak bedeninizin daha düzgün olmasını destekleyebilirsiniz. Emin olun, düşündüğünüzden daha kolay ve süratli olacaktır.

Selülite uygun gelen besinler gücü ile tanışın

Bir seçim yaparken, size faydalarını bilirseniz; onun için istekli olursunuz. Bu yüzden, selülite güzel gelen besinler hakkında bilgi sahibi olmak değerlidir. Sizlere ayrıyeten, tüm beden dahil cilt yapısını düzgünleştiren maydanoz kürü tanımı sunuyoruz; kesinlikle deneyin. • Selülite güzel gelen besinler listesinde var
Her öğünde tercih edebilirsiniz

Salatalık, kalorisi düşük lakin su oranı yüksek sebzelerden biridir. Hem kilo vermek hem selülite doğal tahlil için gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Kahvaltı, öğlen, akşam yemeklerinde kesinlikle şahane besine yer verin. İçeceklerde salatalık kullanabilir, lezzet ve tesirini artırabilirsiniz.


 • Limon ve maydanoz ile içeriden temizleyin
Üç gereçli selülit giderici tarif

Gerçek şu ki selülitten kurtulmak için içeriden bakım epeyce değerlidir. Bunu da en güzel biçimde selülite düzgün gelen besinler ile yapabiliriz. Maydanoz, su ve limonla hazırlanan bu olağanüstü karışım yardımıyla 2 hafta üzere kısa müddette gözle görülür düzgünleşme olacaktır.

Maydanoz kürü tanımı: 15 kol maydanoz, kabuğuyla birlikte yarım limon ve bir su bardağı odak sıcaklığında suyu robotta çekin. Bilhassa, aç karnına her gün bir bardak için.


 • Selülite düzgün gelen besinler doruğunda ananas
Doğal dayanaklar ile tahlil bulabilirsiniz

Selülite uygun gelen besinler rehberimizde ananas meyvesine yer veriyoruz zira C vitamini içeriği devasa yüksekliktetir ve cildin gençleşmesine yardım eder. Ayrıyeten, ödem söktürücü özelliğe sahiptir. Salatalara, içeceklere ilave edebilir yahut orta öğünde meyve olarak tüketebilirsiniz. Bir gün haber daha: Ananas makûs ter kokusunu önler hatta güzelleştirir. Bilhassa koltuk altı ve özel bölgedeki kokuya güzel bir aroma kazandırır.


 • Kolajen dayanağıyla selülitten kurtulun
Chia tohumu ile puding yapabilirsiniz

Vücudumuzda cilt sıhhatinde değerli rol oynayan kolajen, yaş ve makus beslenme kararı azalabilir. kararında ise bağ dokusu zayıflar, selülit sorunu ortaya çıkar. Tahlil ise kolajen üretimini destekleyen besinler tüketmek yahut direkt destek almaktır. Pekala, hangilerinde kolajen vardır derseniz;

 1. Keten tohumu
 2. Yeşil biber
 3. İlikli kemik suyu
 4. Bamya
 5. Chia tohumu

 • Bitki çaylarının süper gücünden yararlanın
Çeşitli içecekler ile daha düzgün görünebilirsiniz

Biberiye, kiraz sapı, lavanta, yeşil çay, kayısı ve ananas çayı bu süreçte kıymetli destekçileriniz olabilir. Soğuk yahut sıcak içebilir, günde üç fincana kadar kendinize hak tanıyabilirsiniz. Bildiğiniz üzere tatlı, hamurlu yiyecekler selülite niye olmaktır. Bu istekten kurtulmak için bitki çayları içine kakule, çubuk tarçın, karanfil yahut tane karabiber ek edebilirsiniz.


 • Selülite âlâ gelen besinler ortasında biber var
yararlı seçimler ile işinizi kolaylaştırın

Acı biber metabolizma suratı ve beden ısısını yükseltmeye yardımcı olur. Bu sayede kan dolanımı hızlanır ve selülitin giderilmesinde tesirli rol oynar. Tüm yemek ve salatalara ek edebileceğiniz üzere acı biberle selülite doğal tahlil için karışım yapabilirsiniz. Son derece kolay bu tanımı de kesinlikle deneyin: 1 çay bardağı oda sıcaklığında suya, bir tatlı kaşığı acı pulbiber ve yarım limonun suyunu ekleyip karıştırın. Tok karnına, günde iki kez içebilirsiniz.


 • Çiğ yahut pişmiş ıspanak tercih edebilirsiniz
kuvvetli bir protein ve lif deposudur.

Yeşil yapraklı sebzeler içinde aminoasit açısından en zengini ıspanak diyebiliriz. Bu kusursuz besini içeceklerde, salatalarda çiğ olarak tüketebileceğiniz üzere zeytinyağlı yemekler ve çorbalar yapabilirsiniz. Nasıl ki maydanoz kürü yaparken robotta limonla çekip karışım elde ediyorsak; birebir biçimde ıspanak kullanarak selülite düzgün gelen besinler gücünden yararlanabiliriz.

Bütün bunlara ek olarak duşta kese yapmak, her gün üç litre su içmek, yürüyüş yahut antrenmanı ömrünüze dahil etmek selülitle gayret size fazlaca yardımcı olacaktır.

Referans bilgi: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6232550/
 
Üst