Selülite doğal tahlil için 5 sistem

Turgut

New member
Kalça ve bacaktaki selülite doğal çözüm arayanlar için en tesirli formları açıklıyoruz. Nizamlı uygulama ile istediğiniz kararı alabilir ve hayalinizdeki manzaraya kavuşabilirsiniz. Üstelik, selülite doğal çözüm tekliflerimiz hem ekonomik birebir vakitte pratik. Haydi başlayalım!

Evde selülit giderici çalışmalar yapabilirsiniz

Kadınlar kuvvetlidür, bir mevzuyu başına taksın yeter! Bu ister selülit olsun, ister kilo vermek. İnatçı yapınızı ortaya çıkarın ve doğal tahlil formlarını istediğinizi elde edene kadar yapmaya devam edin. Kimi günler unutursanız, kendinize şefkatli yaklaşın; olabilir bu epey doğal deyip yeni günde kaldığınız yerden devam edin. • Elma sirkesiyle selülite doğal tahlil bulun
Her gün bir sefer elma sirkesi içebilirsiniz

Doğanın eczanesinden elma sirkesi hem selülitlerden kurtulmak hem kilo vermek için eksiksiz bir yoldur. birlikteinde günde 3 litre su içerseniz, selülite niye olan atık suyun, toksin bedenden çıkarılmasını desteklersiniz. Bir su bardağı oda sıcaklığında suya bir tatlı kaşık elma sirkesi ekleyin. Aç yahut tok karnına, her gün için. Katiyetle yararını bakılırsaceksiniz.


 • Duşta kese yaparak daha güzel görünün
Keseyi hoşluk marketlerinden alabilirsiniz.

Selülit olan bölgedeki kan dolanımını hızlandırmak için duşta keseleme yapabilirsiniz. Bunun için biraz acıya güçlü olmanız gerekiyor zira problemli bölgeleri yavaşça kızarana kadar ovmalısınız. Her kezinde cildinizin daha yeterli bir görünüme ulaştığına şahit olacaksınız. Üstelik, meyyit deriler temizlenecek ve daha pürüzsüz bir hissiyat verecek.


 • Hindistan cevizi yağı ile selülite doğal çözüm
Selülit giderici özelliğe sahip doğal yağ var.

Bir küme istekli bayan selülite güzel gelen yağlar için deneye katılıyor. Her gün kalça ve bacaklarına masaj yaparak Hindistan cevizi yağı sürüyor. Sonuç mu? 4 hafta üzere kısa bir müddetde gözle görülür düzgünleşme fark ediliyor. Hatta etkiyi artırmak isteyenler, kahve telvesini yağa ekleyip kullanıyor. Ne dersiniz, mutlaka denemeye değer! Her sabah yahut akşam bu bakım uygulamasını yapabilirsiniz.


 • Doğada yürüyüş yaparak incelebilirsiniz
Spor hayatınızın bir modülü olursa şahanedir

Selülite doğal çözüm ararken, yolunuz kesinlikle yürüyüş ve antrenmana uğrar. Zira, hareketli bir yaşantı bu sorunun tahlilinde son derece kıymetlidir. Her gün bir saat tempolu yürüyüş yaparak bölgenin çalışmasını ve sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik, yürüyüş sırasında hormon istikrarı sağlanır. Sonunda kendinizi daha enerjik, yeterli ve zinde hissedersiniz.


 • Selülite doğal tahlil için yavaşça acı bir karışım
Günde iki kere içebilirsiniz.

Deneyimler üzerinden ilerliyoruz: Acı biberin metabolizma üstündeki tesirini hepimiz biliyoruz. Bu şahane gücü selülit paklığı ve kilo vermek için kullanabiliriz. İşte, size denenmiş ve başarılı sonuç veren bir tanım daha: Bir çay bardağı oda sıcaklığında suya, bir tatlı kaşığı toz acı biber ve yarım limonun suyunu ekleyip karıştırın. Sabah ve akşam, günde iki kere için. Sonuçtan hayli şad kalacaksınız.


 • Başka ne yapabilirim diyenlere tavsiyelerimiz:
kuvvetli bir kurtuluş planı yapabilirsiniz
 1. Tatlı, hamur, alkol, gazlı içecek, kızartma tüketimini mümkün olduğunca azaltın. Zira, bunlar selülite yol açar.
 2. Ananas, yeşil çay, kabak, salatalık, acı biber, ıspanak, ilikli kemik suyu üzere besinleri tercih edin. Zira, selülite uygun gelen besinlerdir.
 3. Doğadan şifa bulmak için selülite âlâ gelen bitki çayları içebilirsiniz. Kiraz sapı, biberiye, zencefil, zerdeçal çayı tercih edebilirsiniz.
 4. Ekonomik durumunuz uygunsa bir spor salonuna kayıt olup özel hoca eşliğinde bacak, basen antrenmanları yaparsanız selülit gidermek için faydalı olacaktır.
 5. Yürüyüş yahut antrenman yapmak illa dışarı çıkmanız gerekmiyor. Konutunuzda hareketli müzikler açarak dans edebilir, yürüyebilir ve hareketler yapabilirsiniz.

 • Evde selülite masaj aleti kullanabilirsiniz
Evinizin konforunda selülit masajı yapabilirsiniz

Son devirde konut tipi masaj aletleri hayli gelişti. Uyguladığı titreşim ile bölgedeki kan akışını hızlandırıyor ve selülit gidermeye yardımcı oluyor. çok uygun fiyata, şarjlı masaj aleti alıp her gün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Şahane değil mi? Yorgun bir günün sonunda bel, boyun, sırt bölgesine masaj yaparak rahatlayabilirsiniz.

Referans bilgi: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6374708/
 
Üst