NASA Lideri Bill Nelson: Kozmosta yalnız değiliz

XeeX

New member
Dünya dışı diğer bir gezegende ömür olup olmadığı, yıllardır bilim insanları tarafınca merak ediliyor.

Uzaya gönderilen birtakım araçlar ise hayat olup olmadığını öğrenmek için gezegenleri inceliyor.

yıllardır hem bilim dünyasının tıpkı vakitte insanların başını kurcalayan uzaylılarla ilgili NASA liderinden yeni bir açıklama geldi.

UFO’LARI DOĞRULADI

UFO manzaralarıyla ilgili konuşan lider Bill Nelson, askeri radarlara takılan UFO imajlarının varlığını doğruladı. Nelson, “Ne olduklarını onlar da biz de bilmiyoruz. Ancak orada bir şey var. Şahsi fikrim, cihan çok büyük, diğer kainatların de olabileceğine dair teoriler var.

“DÜNYA ÜZERE ÖBÜR GEZEGENLER DE VAR”

Bu durumda ben kim oluyorum da Dünya’nın hayat barındıran tek gezegen olduğunu söylüyorum. Dünya üzere öteki gezegenlerin bulunduğuna inanıyor muyum?

Mutlaka, zira cihan çok büyük ve yalnız değiliz. Bu yüzden, uzaydan, akıllı bir hayat olduğuna dair bir işaret alacağımızı düşünüyorum”
tabirlerini kullandı.

birebir vakitte, NASA’nın Astrobiyoloji programına atıfta bulunan Nelson, kurumun yıllardır Dünya dışı hayat arayışında olduğunu söylemiş oldu.

CIA YÖNETİCİSİ DE İNANIYOR

ABD eski Lideri Bill Clinton devrinde ve 1993-1995 yılları içinde Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü’nü (CIA) yöneten R. James Woolsey de uzaylılara inanmaya başladığını açıklamıştı.