Genital bölge beyazlatma için 5 sistem

Turgut

New member
Kadınlarda genital bölge beyazlatma için bitkisel tahlil formları vardır. Konutunuzun rahatlığında, ekonomik ve inançlı bakım maskelerini kullanabilirsiniz.


Genital bölge beyazlatma sonuçlarını en düzgün biçimde almak için sistemli uygulamaya devam etmelisiniz. kimi vakit bir ay, kimi vakit iki ay lakin kesinlikle sabırla bakım yapılmalıdır. En uygun vakit sizin için akşam saatleriyse, telefonunuza alarm kurup çalınca çabucak banyoya gidip bakıma başlayabilirsiniz.

1. Zerdeçal ve portakal suyu maskesi kullanın


Yarım portakalın suyunu sıkıp bir tatlı kaşığı toz zerdeçal ile karıştırın. Genital bölge kararması olan yerlere sürün. 10 dakika bekledikten daha sonra bol suyla durulayın. Bilhassa, Hindistanlı bayanlar zerdeçallı bakım maskesini genital bölge, koltuk altı, diz kapağı üzere kararmaların ağır olduğu bölgelerde kullanıyor.

2. Karbonatla genital bölge beyazlatma yapın


Bikini bölgesindeki kararmalardan kurtulmak için biroldukca kişi karbonat maskesinden yararlanıyor. İmali ise son derece kolay: 1 yemek kaşığı toz karbonat ve 1 yemek kaşığı suyu macun kıvamına gelen kadar karıştırın. Bölgeye sürüp on dakika bekletin ve arındırın. Unutmadan: Şayet hassas bir cildiniz var ise, bu maskeyi evvel bileğinizin iç kısmına sürüp test edin. Kızarma yahut kaşıntı yoksa, özel bölgede de kullanın.

3. Beyazlatma için yoğurt karışımı sürün


Yoğurdun, cilt rengini açıcı özelliği vardır. Bunu, C vitamini içeren limon suyu ile birlikte kullanırsanız, hayli hoş sonuçlar alırsınız. Bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun suyunu karıştırıp sürün. 10 dakika bekletip ılık suyla durulama yapın.

4. Genital bölge beyazlatma kremi tercih edin


Ev imali maskelerle birlikte, bölgeye özel renk açıcı krem kullanabilirsiniz. Bulgaristan’da üretilen ve birfazlaca hanımın şad kaldığı “Achromin” kremi siz de tercih edebilirsiniz. İçinde paraben unsuru bulunmayan eserleri seçin. İnternetten yahut Bulgaristan pazarlarından bu kreme ulaşabilirsiniz.

5. Ne kadar müddet kullanmak gerekir?


Eğer, genital bölgede fazlaca ağır kararma var ise ve süratli sonuç almak istiyorsanız, haftada üç defa kullanmanız uygun olur. Şayet, orta düzeyde ise bir kez uygulamak kafidir.

6. Lazerle beyazlatma yapılabilir mi?


Evet, birtakım kliniklerde lazerle genital bölge kararmasına uygulama yapılmaktadır. Bu sürece başvurmadan evvel, yaptıracağınız merkez ve hekimi epey yeterli araştırmaızı tavsiye ederiz.
 
Üst