English Time’de gaye 150 şube

Sefer

Global Mod
Global Mod
Fethi Şimşek tarafınca 1997 yılında Şirinevler’de tek şube olarak kurulan, 2004 yılına gelindiğinde 16 şube olarak serüvenine devam eden ve lisan eğitim dalının değerli markalarından olan English Time Lisan Okulları ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2023 yılını “Tüm Dünya İngilizce Konuşacak!” sloganı ile karşılıyor.

2017 yılında, 26 şubeyle CEO olarak nazaranve gelen, eğitimci ve iş adamı kimliği ile tanınan Fatih Şimşek idaresiyle, tüm dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgınını, innovatif projeler geliştirerek hayata geçiren ve 41 şube yeni şubeyle büyüyerek atlatan English Time Lisan Okulları, 2023 yılında rotasını Avrupa ve Amerika kıtasındaki ülkelere çevirmiş durumda.

DİJİTAL ALANDA ATILIM YAPACAK

Türkiye’de hali hazırda faal olarak eğitim veren 67, açılış ve hazırlık sürecinde olan 23 şubesinden daha sonra, ‘26. yılımızda Avrupa ve Amerika’da 26 Şube’ vizyonu ile 2023 yılına hazırlanmakta. English Time Lisan Okulları CEO’su Fatih Şimşek ve genel merkez idare takımı önderliğinde, 2023 yılı Ocak ayında Avrupa’nın göz bebeği olan Prag kentinde yapılacak olan 26. Vizyon toplantısında, tüm şubeler ile 2023 vizyonu ve projeleri paylaşılacak. Dijital eğitim alanında da önemli atılımlar yapmaya hazırlanan English Time Lisan Okulları, bu projelerini de 2023 yılında faal hale getirecek.

HEM YURT İÇİ tıpkı vakitte YURT DIŞI ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Yurt dışı operasyonlarını yürütürken yurt içi faaliyetlerine de tam gaz devam etmeyi hedefleyen English Time Lisan Okulları Genel Merkezi, 2023 yılında direkt Fatih Şimşek’e bağlı iki farklı idare takımıyla yoluna devam edecek. Bu tertip şeması üzerine 1 yıldır çalıştığını belirten Fatih Şimşek, “Her işletmenin bir lisanı vardır ve ben de işletmemle birebir lisanı konuşuyorum. İşletmem bana yurtdışına açılmamız gerektiğini söylemiş oldu ve ben de takımımla bir arada işletmemin bu isteğini yerine getiriyorum” açıklamasında bulundu.