Buse Terim’den kış için cilt bakım sırları

Turgut

New member
Gelişmiş teknolojisi ve eşsiz dizaynları ile Braun bayanların ömrünü kolaylaştırmaya devam ediyor. Günlük koşuşturmaca içerisinde olan her bayanın kısa müddette uzun periyodik pürüzsüzlüğe kavuşmasını sağlayan Braun Silk épil 9, Buse Terim’in bu kış vazgeçilmezi oluyor.


Günlük ağır temposu sebebiyle şahsi bakım konusunda pratik, kullanışlı ve tesirli sonuçlar sunan eserleri yeğleyen Buse Terim, Braun Silk épil 9’un en büyük yardımcılarından biri olduğunu belirtiyor. Bilhassa kış aylarının gelmesi ile bir arada kuruyan cilde yanlışsız bakım yapmanın birinci adımı pürüzsüz bir cilde sahip olmak.

Braun Silk épil 9, geniş başlığı ile tek seferde daha fazla tüy alım özelliği ve 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlaması ile kış boyunca tüm beden için baştan ayağa eşsiz pürüzsüzlük tecrübesi sunuyor. Aygıtın hassas cımbızları yardımıyla tüy alırken cilde en az etkiyi yaşatarak acı hissini minimuma indiriyor. Buse Terim, bu özelliklerin yanı sıra Braun Silk épil 9’un hakikat uygulama ile batık oluşumunu minimuma indirdiğini ve pürüzsüz bir cilt için her türlü gereksinimini karşıladığını belirtiyor.


OGGUSTO.com’un yaratıcısı Hasret Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı Braun’un dijital etkinliğinde, Silk épil 9 tecrübesinden bahseden Buse Terim ‘’Gün ortasında epeyce fazla yere yetişmeye çalışan bir bayan olarak, bana vakit kazandıran eserleri tercih etmenin kıymetini bir defa daha anladım. Bu kış ortasında bulunduğumuz devir ötürüsıyla konutta fazlaca vakit geçiriyoruz ve birebir anda birden çok işi halletmeye çalışıyoruz. Ben bu süreçte çocuklarıma vakit ayırıyorum, sporumu ihmal etmemeye çalışıyorum, konut ile uğraşıyorum ve takip etmem gereken etkin bir işim var. ötürüsıyla şahsi bakımımda bu ağır tempoma adapte edebileceğim eserler kullanmayı tercih ediyorum. Braun Silk épil 9 bu bahiste bana hayli yardımcı oluyor, kısa müddette uzun müddet kalıcı sonuçlar elde etmemi sağlıyor. Hem bana vakit kazandıran tıpkı vakitte pürüzsüz bir cilde kavuşmamı sağlayan bu eser üstelik epey güçlü. Biliyorsunuz lazer epilasyon tüyleri büsbütün bitirmiyor, doğumdan daha sonra meydana gelen hormonal değişiklikler lazer epilasyondan alınan sonuçları olumsuz etkileyebiliyor. Bu yüzden her hanımın lazer epilasyonun yanı sıra bitmeyen tüyleri için Silk épil 9’ a sahip olmasını ve bu tecrübesi yaşamasını tavsiye ediyorum’’ formunda konuştu.
 
Üst