Bu, pişirme kağıdının artık yuvarlanmayacağı anlamına gelir

Sefer

Global Mod
Global Mod
Daha önce yuvarlanmışsa pişirme kağıdını tepsiye yerleştirmek genellikle zordur. Basit bir numara yardımcı olabilir.


Pişirme kağıdının rulo halinde satılması, taşıma ve depolama açısından pratiktir, ancak pişirme yardımcısını kullanmak istiyorsanız, ilk başta genellikle biraz asi olur.


Şeritlerin rulodan kesilmiş veya önceden kesilmiş olması fark etmez: Pişirme kağıdı her zaman orijinal şekline geri döner. Fırın tepsisine düz bir şekilde koymanız gerekiyor. Çoğu zaman “yuvarlanmak”, örneğin fırında sebzeleri veya dondurulmuş pizzayı hareket ettirirken diğer elinizle onu tutmanız anlamına gelir.


Basit bir numara ile bunu gerçekten kolaylaştırabilirsiniz. Ve sadece bir adım atıyor.


Artık pişirme kağıdının nasıl her zaman yerinde kalacağını buradan veya yukarıdaki videodan öğrenebilirsiniz.


Hayat kesmek tam olarak nedir?


“Lifehack” ifadesi İngilizce’den geliyor, ancak uzun zamandan beri Almanca’ya da yerleşmiş durumda. “Hayat hilesi” olarak tercüme edilebilir. Kastedilen, günlük yaşamdaki küçük ve büyük zorlukları kolaylaştıran ve uygulaması çok kolay olan bir hiledir. Zaten ihtiyacınız olan aletler genellikle dolabınızda bulunur.


Video | Bu ustaca kavun numarasını biliyor musunuz?

Kaynak: t-online

Video | Bu numara limonu meyve suyu dağıtıcısına dönüştürüyor

Kaynak: t-online

Video | Bu, iki pizzanın aynı anda bir tepsiye sığabileceği anlamına gelir

Kaynak: t-online

Video | Tek bir malzemeyle eski fırın tepsisi yeniden yeni gibi olacak

Kaynak: Bitprojects
Video metnini okuyun
Katlama ve açma sembol görseli


Dondurulmuş bir pizzayı veya sebzeyi hızlı bir şekilde fırına koymak istiyorsanız, hiçbir şeyin parçalanmaması veya damlamaması için genellikle pişirme kağıdı kullanırsınız.

Ancak çoğu fırın kullanıcısı şunu da biliyor: Kağıdı tepsiye yeni yerleştirdiniz ve kağıt yeniden yuvarlanıyor. Tek başına.

Ama çözümü çok basit, bu şekilde çalışıyor. Kağıdın yapışması için birkaç damla suya ihtiyacınız var. Birazını tepsiye yaymanız yeterli.

Yağlı kağıdı ıslak tepsiye sererseniz yapışacaktır. Artık yemek pişirmenin önemli yönlerine odaklanmak için elleriniz serbest.


Daha faydalı video yaşam tüyoları


Düzenli olarak t-online’ın püf noktaları paketini açıyoruz ve size bir videoda hayat tüyoları gösteriyoruz. Adım adım talimatlarda, evde, işte, arabada veya bilgisayardaki küçük engelleri hızlı bir şekilde aşmak için tam olarak hangi püf noktalarını kullanabileceğinizi öğrenecek ve böylece yaşamın birçok alanı için gerçek tavsiyeler alacaksınız.
 
Üst