Bacak ve kalçadaki selülit nasıl geçer?

Turgut

New member
Aynadaki imajınıza bakıp bacak ve kalçadaki selülit nasıl geçer diye düşünüyor musunuz? Kendinizi âlâ hissedin zira size muhakkak tesirli selülit tedavisi teklifleri sunuyoruz! Beslenme sisteminden şifalı yağlara kadar selülite tahlil biçimlerini özel haberimizde bulabilirsiniz.

Bacak ve kalçadaki selülit için tahlil var

Başlarken, lütfen kendinize inanın. Bacak ve kalçadaki selülit imajından kurtulabilirsiniz. İnançlı ve kararlı olursanız, önünüzde kimse duramaz! Haydi bu biçimde, yanlışsız bilgilerle selülitten kurtuluş savaşını başlatalım.Yoğurt kürü yaparak selülitlerden kurtulun

Selülitlerden kurtulmak için yoğurt kürü kullanabilirsiniz

Zerdeçal, zencefil ve tarçın ile yapılan yoğurt kürü yardımıyla hem kilo verebilir hem bacak ve kalçadaki selülitlerin geçmesine yardımcı olur. Zira, bu baharat hem ödem paklığı yapar hem iştahı istikrarlar. Tanımı ise son derece kolay: 4 yemek kaşığı yoğurda hepsinden birer çay kaşığı ve toz halinde zerdeçal, zencefil ve tarçın ekleyip karıştırın. Akşam yemeğinden iki saat daha sonra yiyebilirsiniz.

Yürüyüşle bacak ve kalçadaki selüliti giderin

Emek verirseniz bacak ve kalçadaki selülit gider

Her gün bir saat yürüyüşle hem kilo verebilir hem daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Evet, düşündüğünüzden çok daha tesirli olan yürüyüşü, hemen ömrünüze almalı ve tempolu olarak yürümelisiniz. Kesinlikle dışarı çıkmanız da gerekmiyor, meskeninizde hareketli müzikler eşliğinde sporunuzu yapabilirsiniz.

Doğanın gücünden yararlanıp masaj yapın

Biberiye, portakal üzere şifalı yağlar kullanın

Şifalı yağlarla masaj yapıyor musunuz? Cildinizi onarmak, kan deveranını artırmak ve selülit tedavisi için çabucak başlayın! Biberiye, limon, portakal, çay ağacı yahut kakao yağı kullanabilirsiniz. Bunların hepsini almanız gerekiyor. İki tane seçip eşit oranda karıştırın ve her gece yatmadan evvel masaj yaparak sürün ki bacak ve kalçadaki selülitin gitmesine yardımcı olacaktır.

Bacaklarınızı atkılı fırçayla taramak faydalıdır

Kuru fırçalama yaparak selülit geçer

Son devirlerde bayanlar bacaklarını inceltmek, selülitten kurtulmak için atkılı fırça ile tarama yapıyor. Zira, hem ciltteki meyyit derileri temizliyor hem kan akışını canlandırıyor ve bu sayede selülitin süratli geçmesine yardımcı oluyor. İnternetten yahut hoşluk marketlerinden alabilirsiniz. Sabah yahut akşam bu süreci yapabilirsiniz.

Profesyonel takviye alarak selüliti giderin

Hızlı selülit tedavisi için takviye alabilirsiniz

kimi vakit süratli tahlil bulmak isteriz ki bu en doğal hakkımızdır. Güvendiğiniz bir merkezde selülit giderici masaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sıfırdan bir başlangıç yapmak için âlâ bir fırsat olur. Olağan, bu müddette günde 3 litre suyunuzu içmeye ihtimam gösterin.

Bacak ve kalçadaki selüliti geçirmek için:

Kararlı olup selülitlerle savaşabilirsiniz
  1. Her duşta ipek kese ile bölgeyi ovalayın.
  2. Ananas, maydanoz, salatalık üzere besinler tercih edin.
  3. Doğum denetim hapına bir süre orta verin.
  4. Suyunuza limon, portakal, nane ekleyip detoks suyu yapın.
  5. Başaracağınıza inanın ve selülit giderici uygulamalara devam edin.
  6. Tüm beden dahil cilt yapısını onarmak için kolajen takvsiyesi alın.
  7. İmkanınız var ise bir spor salonuna yazılın ve bacak antrenmanı yapın.
  8. Sadece yürüyüş ile hudutlu kalmayın; bisiklet sürebilir yahut yüzebilirsiniz.
Selülit yapan yiyecek ve içeceklerden uzaklaşın

Beslenme alışkanlarını selülit gidermek için değiştirin

Yağlı, şekerli, hamurlu ve tuzlu yiyecekler selülite sebep olur. Tıpkı biçimde alkol ve gazlı içecekler de sıhhatinizin, güzelliğinizin düşmanıdır. Öyleyse, birinci maksadımız bacak ve kalçadaki selülitten kurtulmak için ziyanlı besinlerden uzaklaştırmaktır. Bunun yerine selülit gideren yiyecekleri tercih edebilirsiniz.
 
Üst