KOZA Altın’dan öğrencilere 15 Temmuz şehit ve gazilerimizi hatırlatan manalı burs ve yardım

Sefer

Global Mod
Global Mod
Koza Altın İşletmeleri İdare Konseyi Üyesi ve CEO’su Mahmut Çelik burs ve yapılacak yardım için açıklama yaptı.

EGEMENLİK KAYITSIZ KURALSIZ MİLLETİNDİR.

15 Temmuz çabamızın tepesi, ulu milletin zaferidir. Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi ulusal iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı. Egemenlik kayıtsız kuralsız milletindir diyen Çelik, “Hain darbe teşebbüsünü unutmak mümkün mü? O gece bu vatan için şehit düşen kahramanlarımızı, gazi olan evlatlarımızı unutmak mümkün mü? 15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyeti’ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizi rahmetle ve dualarla anıyoruz.” halinde konuştu.

251 MÜHENDİSE BURS, 2193 ÜNİVERSİTELİYE YARDIM

Çelik verilecek burs ve yapılacak yardım için ise şunları söylemiş oldu;

“TMSF Liderimiz Sayın Fatin Rüştü Karakaş’ın her daim lisana getirdiği üzere asıl sahibi milletimiz olan bu şirketlerimizin imkânlarını milletimizle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

O niçinle 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü gecesi şehit düşen 251 kahraman evladımızı temsilen 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılında “Üniversite kazanmış hazırlık yahut 1. sınıf Mühendislik Kısımlarında okuyan sayısal alanda birinci 100 bine girmiş 251 evladımıza 9 ay boyunca 1000 TL’lik burs vereceğiz.

aynı vakitte 15 Temmuz’da gazi olan 2193 kahramanımız ismine da üniversite kazanmış, tüm puanlarda 250 bine girmiş 2193 evladımıza da okula başlangıç yardımı olarak 1000 TL takviye olacağız.”

Başvurular ise Koza Altın İşletmeleri’nin
www.kozaaltin.com.trhttp://burs.kozagold.com/ adreslerinden 30 Eylül Cuma gününe kadar yapılacaktır.”