Kabaktepe: O denli bir kazanacağız ki…

CesHef

Active member
Kabaktepe: O denli bir kazanacağız ki… 2023 seçimlerine yönelik çalışmaların artarak devam etmesi gerektiğine vurgu yapan Kabaktepe, “2023’te inanıyoruz ve biliyoruz ki biz kazanacağız. tıpkı vakitte o denli bir kazanacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek. hiç bir mazerete sığınmadan, hiç bir manipülasyona aldanmadan muvaffakiyete odaklanacağız.” dedi.

AK Parti İstanbul Vilayet Bayan Kolları Başkanlığı Mahalle Liderleri İstişare ve Kıymetlendirme Toplantısı bugün de devam ediyor. Kızılcahamam’da gerçekleştirilen programa; AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti İstanbul Vilayet Bayan Kolları Lideri Rabia İlhan, İBB Meclisi AK Parti Küme Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, Vilayet Yürütme ve İdare Konseyi Üyeleri ve epeyce sayıda teşkilat mensubu katıldı.


“ALGI OPERASYONLARI MUVAFFAKİYETE OLAN İNANCIMIZI SARSAMAYACAK”

Her seçimde olduğu üzere önümüzdeki seçimlerde bayan kolları teşkilatının çalışmasının hayli değerli olduğuna değinen Kabaktepe, “Önce 2023 seçimlerini yaşayacağız. Akabinde süratle 2024 seçimleri için çalışacağız. 2023’te inanıyoruz ve biliyoruz ki biz kazanacağız. birebir vakitte o denli bir kazanacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek. Birinci olarak bu azmimizi, kararlılığımızı, inancımızı, duruşumuzu hiç bir şeyin etkilemesine, bozmasına, zayıflatmasına fırsat vermeyeceğiz. Ne yaparlarsa yapsınlar, nasıl bir manipülasyon oluştururlarsa oluştursunlar, nasıl bir algı yaparlarsa yapsınlar her vakit olduğu üzere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gerisinde sıra dağlar üzere dimdik durmaya devam edeceğiz. hiç bir mazerete sığınmadan, hiç bir manipülasyona aldanmadan muvaffakiyete odaklanacağız.” dedi.


“YEKVÜCUT OLARAK ÇALIŞACAĞIZ VE BAŞARACAĞIZ”

Birlik ruhuyla, zafer inancıyla çalışmanın ehemmiyetine dikkat çeken Kabaktepe, “İnsandır. İnsanın olduğu yerde eksiklik olur, insanın olduğu yerde yanılgı olur. Lakin AK Parti teşkilatımızın takımları, AK Parti Bayan Kolları teşkilatımızın takımları, hiç bir eksikliği, hiç bir yanılgıyı kendi çalışmasını engelleyecek, çalışma azmini kıracak bir mazerete dönüştürmeden muvaffakiyete odaklanan takımlardır. Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha adil, hakkı ve hakkaniyeti temel alan daha bir Türkiye’yi ve dünyayı inşa edecek. İşte bu istikamette amaca yürürken hiç bir yanılgı hiç bir eksiklik moralimizi bozmayacak, yürüyüşümüzü etkilemeyecek, duruşumuzu sarsmayacak. Daima birlikte, daima birlikte, yekvücut olarak çalışacağız ve başaracağız.” sözlerini kullandı.

Kızılcahamam’da devam eden ‘AK Parti İstanbul Vilayet Bayan Kolları Başkanlığı Mahalle Liderleri İstişare ve Kıymetlendirme Toplantısı’ yarın düzenlenecek programın akabinde sona erecek.
 
Üst