‘DOĞA TALKS’ başlıyor

Sefer

Global Mod
Global Mod
Eğitimin Türkiye’deki önderi Tabiat Koleji “DOĞA TALKS” ile öğrenci, veli ve çalışanlarını bilim, kültür, sanat, teknoloji, eğitim, iş dünyası üzere birfazlaca farklı alanda uzman bilgi sahibi bireylerin ilham veren konuşmalarıyla buluşturuyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kurucu Rektörü, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi ve Ekonomist, Tabiat Koleji Yüksek İstişare Heyeti Üyesi Prof. Dr. Asaf Savaş Akat’ın ilham veren konuşmasıyla başlayacak olan konferans, 15 Mart tarihinde Tabiat Koleji Acıbadem Yerleşkesinde gerçekleşecek.

Tabiat Koleji Yüksek İstişare Konseyi Üyesi Prof. Dr. Asaf Savaş Akat.

Türkiye genelinde tüm Tabiat Koleji yerleşkelerinde gerçekleştirilecek “DOĞA TALKS” ile ilham veren fikirler, öğrencilerin meslek yolcuklarına rehberlik edecek, veli ve çalışanlara farklı bakış açıları sunacak.

“DOĞA TALKS, Tabiat Ailesine Yeni Fikirler Katacaktır”

Öğrencilerini, velilerini ve çalışanlarını, yüz yüze yahut çevrim içi olarak düzenlenen biroldukça seminer ve eğitim ile her vakit ilham veren ve onların gelişim ve değişimlerine katkı sağlayacak isimlerle buluşturduklarını tabir eden Tabiat Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman, “DOĞA TALKS ile birbirinden kıymetli konukları kampüslerimizde ağırlayacağız. Uzman konuşmacıların deneyim, öykü ve ilham veren konuşmaları vizyoner bakış açısına sahip Tabiat Ailesine yeni fikirler katacaktır” dedi.

Başta Tabiat Koleji Strateji ve Organizasyonel Gelişim Genel Müdür Yardımcısı Selim Genç ve grubu olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına projeye sundukları katkılardan dolayı teşekkür eden Eryaman, bu tıp aktifliklerin devam edeceğini belirtti.