Can sıkıcı şişe kapaklarına karşı basit bir numara yardımcı olur

Sefer

Global Mod
Global ModYeni plastik şişe kapağı içerken can sıkıcıdır. Basit bir numara ile bu rahatsızlıktan kolayca kurtulabilirsiniz.


Plastik şişelere sıkıca tutturulan yeni kapaklar son zamanlarda zorunlu hale geldi ve herkes bunlardan bahsediyor. Sözde “bağlı kapaklar” kapakların kullanımdan sonra doğaya dikkatsizce atılmamasını ve böylece çevreyi kirletmemesini sağlamak için tasarlanmıştır. Dezavantajı: kapaklar içerken genellikle engel teşkil eder. Neyse ki, bu tür şişelerden içmeyi kolaylaştıran basit bir numara var.


Bağlanmış kapaklı tek kullanımlık içecek şişeleri için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.


Ancak dikkatli olun: Bu, tüm içecek ambalajlarında mümkün değildir. Şişe ağzının etrafındaki kılıfa bakarak sizin durumunuzda işe yarayıp yaramadığını anlayabilirsiniz. Hafifçe delikliyse, bu numarayı kullanabilirsiniz.


Aşağıdaki videoda tam talimatlar gösterilmektedir:


Video | Bu basit numara ile herhangi bir sorun yaşamadan içebilirsiniz

Kaynak: t-online

Bu seçeneği sunmayan içecek şişeleri için yöntemi kolayca değiştirebilirsiniz. Şişeyi açın ve ardından kapağı 180 derece çevirin, böylece kapağın iç kısmı aşağı baksın veya kapak yine şişeden hafifçe aşağı doğru açılı olsun.


Kalıcı olarak takılı plastik şişe kapakları günlük hayatta can sıkıcıdır. Üreticiler artık tepki gösterdi ve kapakları değiştirdi. Bunlar artık şişe ağzının üzerine çekilebiliyor ve içerken yüzden uzağa bakabiliyor.
 
Üst