Bahçeli’den son dakika açıklamalar

CesHef

Active member
Bahçeli’den son dakika açıklamalar Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

MHP ve Cumhur İttifakı ülkemizin geleceği için daha büyük bir bakılırsav şuurundadır. Global senaryoların bölgemizde gösterime sokulan bugünkü sahnesinden diğer bir şey değildir. Ulusal varlığımızı sömürge hesaplarına, hâkim güçlerin inisiyatifine teslim etmek isteyenler aktif biçimdedir. Kin, nefret, zulüm körüklenmektedir. Afrika’nın bir ucundan Asya’nın bir ucuna kadar milyonlarca insan bir lokma ekmek uğraşı için canını dişine takmaktadır. Kaybedenler, tarihin her zamanında olduğu üzere bir daha mazlumlardır.

Terörizm gaye ülke ya da ülkelerin iç işlerine karışmaların öne sürülen sebebi olarak görülmüştür. Bugün emperyalizmin gayesi Afrika’nın kıyısından Doğu Türkistan’a kadar bu ülkelerin direnişlerini kırmaktır.

1954 yılında elim bir uçak kazasında hayatını kaybeden merhum Remzi Oğuz Arık der ki “Vatan alalade bir toprak modülü değildir. Toprak çiğnene çiğnene vatan olur”

“ŞEHİT KANLARINDA BOĞULACAKLAR”

Türk milleti son kelamını Malazgirt’te söylemiştir. O günden bugüne vatan tektir, ismi Türk’tür. Binlerce yıldır, millet tekdir, ismi Türk’tür. Bunun haricinde her arayış maceradır.

Küresel güçlerin kiralık katilleri olan terör örgütleri var. Teröristler bugün görüldükleri her yerde gömülmektedir. Türk milleti terörün belini kıracaktır. Teröristler döktükleri şehit kanlarında çırpına çırpına boğulacaktır. Türkiye’nin hudut güvenliğini ihlal edenler, insanımıza musallat olanlar doğduklarına bin pişman olacaklar.

PKK/YPG için inançlı hiç bir yer yoktur. Terör örgütleri kırsal alanlardan sökülüp atılmaktadır. Hainler nerede barınıyorsa asli amaç oradır. Irak’ın Kuzey’ine yönelik hava harekatları Pençe operasyonlarıyla terör örgütünün hayat damarları kesilmiştir. PKK’nın kelamda yürütme kurulu olan terör elebaşları imha edilmiştir. Birincisi 2018 yılının Mart ayında devreye giren Pençe harekatlarının devamı olan Pençe-Kilit ile terör örgütleri komaya sokulmuştur.

“DURAN KALKAN’IN SONU YAKINDIR”

Duran Kalkan, operasyonların devam etmesi halinde savaşı kentlere taşıyacağını tez etmiştir. Bursa ve İstanbul’da yapılan hain taarruzlar gerçekleştirilmiştir. İnanıyorum ki bu terörist Duran Kalkan’ın da sonu yakındır. Bunların ya leşleri yere serilecek, ya da başına çuval geçirip Türk adaletine teslim edilecektir. Türk milleti bu canileri affetmeyecektir. Pençe Kilit harekatında etkisiz hale getirilen teröristlerin kimlikliklerine baktığımızda 8 Ermeni, Alman, Fransız, ingiliz ve ABD’li olduğu görülmektedir. Terörle çaba boynunda haç taşıyanlara karşı hilalin uğraşıdır. Terörle çaba gazilerimizin, şehitlerimizin alacak davasıdır, karşı çıkanlar ise şeytanın yanındadır.

“ZİLLET İTTİFAKI YETERLİCE YOLDA ÇIKTI”

Kahraman toprağa düştü mü şehit, terörist toprağa düştü mü leş olur.

Zillet İttifakı’nın terörle çabada bir takviye bildirisi paylaştığını gördünüz mü? Menfaat yaşamak, ahlak yaşatmak ister. Bu ikisi bir ortada bulunamaz. Zillet İttifakı düzgünce yoldan çıkmış, istikametini şaşırmıştır. 3 sefer toplanan partilerin ortak açıklamasında Türkiye’nin ortak çıkarı ile bağdaşan bir yer var mıdır? Bunlar kuldan utanmıyor bari Allah’tan korksunlar. Bu ittifak orakları yalnızca güçlendirilmiş parlamanter sistem ile avunuyorlar. Birbirine kazık atıyorlar, tuzak kuruyorlar daha sonra dönüp gönüllerini almaya çalışıyorlar. Bunların lisanında şehitlerimiz yok, Türkiye’ye övgü yok. Yüzlerinde meymenet yok. Zillet ittifakını parlamenter sistem dolduruşuna getiren dış güçlerdir. Bizim medarı iftarımız, aziz milletimizdir, Zillet ittifakı Türkiye’nin tarafında değildir. Nerede duruyorlar artık bilmeyen kalmamıştır.
 
Üst