Bahçeli’den HDP’li Paylan’a sert reaksiyon: Müptezel, kokuşmuş milletvekili!

CesHef

Active member
Bahçeli’den HDP’li Paylan’a sert reaksiyon: Müptezel, kokuşmuş milletvekili! Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

MHP ve Cumhur İttifakı ülkemizin geleceği için daha büyük bir vazife şuurundadır. Global senaryoların bölgemizde gösterime sokulan bugünkü sahnesinden öbür bir şey değildir. Ulusal varlığımızı sömürge hesaplarına, hükümran güçlerin inisiyatifine teslim etmek isteyenler aktif biçimdedir. Kin, nefret, zulüm körüklenmektedir. Afrika’nın bir ucundan Asya’nın bir ucuna kadar milyonlarca insan bir lokma ekmek çabası için canını dişine takmaktadır. Kaybedenler, tarihin her bölümünde olduğu üzere bir daha mazlumlardır.

Terörizm maksat ülke ya da ülkelerin iç işlerine karışmaların öne sürülen nedeni olarak görülmüştür. Bugün emperyalizmin gayesi Afrika’nın kıyısından Doğu Türkistan’a kadar bu ülkelerin direnişlerini kırmaktır.

1954 yılında elim bir uçak kazasında ömrünü kaybeden merhum Remzi Oğuz Arık der ki “Vatan alalade bir toprak kesimi değildir. Toprak çiğnene çiğnene vatan olur”

“ŞEHİT KANLARINDA BOĞULACAKLAR”

Türk milleti son kelamını Malazgirt’te söylemiştir. O günden bugüne vatan tektir, ismi Türk’tür. Binlerce yıldır, millet tekdir, ismi Türk’tür. Bunun haricinde her arayış maceradır.

Küresel güçlerin kiralık katilleri olan terör örgütleri var. Teröristler bugün görüldükleri her yerde gömülmektedir. Türk milleti terörün belini kıracaktır. Teröristler döktükleri şehit kanlarında çırpına çırpına boğulacaktır. Türkiye’nin hudut güvenliğini ihlal edenler, insanımıza musallat olanlar doğduklarına bin pişman olacaklar.

PKK/YPG için inançlı hiç bir yer yoktur. Terör örgütleri kırsal alanlardan sökülüp atılmaktadır. Hainler nerede barınıyorsa asli maksat oradır. Irak’ın Kuzey’ine yönelik hava harekatları Pençe operasyonlarıyla terör örgütünün hayat damarları kesilmiştir. PKK’nın kelamda yürütme kurulu olan terör elebaşları imha edilmiştir. Birincisi 2018 yılının Mart ayında devreye giren Pençe harekatlarının devamı olan Pençe-Kilit ile terör örgütleri komaya sokulmuştur.

“DURAN KALKAN’IN SONU YAKINDIR”

Duran Kalkan, operasyonların devam etmesi halinde savaşı kentlere taşıyacağını tez etmiştir. Bursa ve İstanbul’da yapılan hain taarruzlar gerçekleştirilmiştir. İnanıyorum ki bu terörist Duran Kalkan’ın da sonu yakındır. Bunların ya leşleri yere serilecek, ya da başına çuval geçirip Türk adaletine teslim edilecektir. Türk milleti bu canileri affetmeyecektir. Pençe Kilit harekatında etkisiz hale getirilen teröristlerin kimlikliklerine baktığımızda 8 Ermeni, Alman, Fransız, İngiliz ve ABD’li olduğu görülmektedir. Terörle çaba boynunda haç taşıyanlara karşı hilalin çabasıdır. Terörle gayret gazilerimizin, şehitlerimizin alacak davasıdır, karşı çıkanlar ise şeytanın yanındadır.

“ZİLLET İTTİFAKI YETERLİCE YOLDA ÇIKTI”

Kahraman toprağa düştü mü şehit, terörist toprağa düştü mü leş olur.

Zillet İttifakı’nın terörle çabada bir dayanak iletisi paylaştığını gördünüz mü? Menfaat yaşamak, ahlak yaşatmak ister. Bu ikisi bir ortada bulunamaz. Zillet İttifakı düzgünce yoldan çıkmış, istikametini şaşırmıştır. 3 defa toplanan partilerin ortak açıklamasında Türkiye’nin ortak çıkarı ile bağdaşan bir yer var mıdır? Bunlar kuldan utanmıyor bari Allah’tan korksunlar. Bu ittifak orakları yalnızca güçlendirilmiş parlamanter sistem ile avunuyorlar. Birbirine kazık atıyorlar, tuzak kuruyorlar daha sonra dönüp gönüllerini almaya çalışıyorlar. Bunların lisanında şehitlerimiz yok, Türkiye’ye övgü yok. Yüzlerinde meymenet yok. Zillet ittifakını parlamenter sistem dolduruşuna getiren dış güçlerdir. Bizim medarı iftarımız, aziz milletimizdir, Zillet ittifakı Türkiye’nin tarafında değildir. Nerede duruyorlar artık bilmeyen kalmamıştır. Nerede duruyorlar artık bilmeyen kalmamıştır. Zillet ittifakının tarafı Türkiye’nin tahribidir.

“KILIÇDAROĞLU, BİLMELİSİN Kİ TÜRKİYE’Yİ KARANLIĞA BOĞAMAYACAKSIN”

CHP Genel Lideri ise hangi provokasyonu yapacağını şaşırmıştır. Faturayı ödemezse elektriğinin kesileceğini ve bütün vilayet teşkilatlarımıza birer kandil göndermesini talimat vermiştim. Huylu huyundan vazgeçmiyor.

Önemli olan sesi duyurmaktı, 1 hafta daha sonra faturayı ödeyeceğim diyor. 4 milyon hanenin elektriğinin kesildi tezi palavradır. 278 bin abonenin elektriği kesilmiştir. Kılıçdaroğlu bilmelisin ki Türkiye’yi karanlığa boğamayacaksın. Kılıçdaroğlu’nun başının içi karanlık fikirlerle doludur. Bu karanlığın müdafaası Zillet ittifakı eliyle yapılmaktadır. MHP karanlık emellere surdur, kahramanca emellere uğurdur.

“HDP’Lİ MÜPTEZEL, KOKUŞMUŞ MİLLETVEKİLİ”

HDP’li bir müptezel tarafınca bir kanun teklifinde kelamda Ermeni soykırımın tanınması istenmiştir. Bu ecdadımıza hakarettir. bu biçimde bir fitnecinin TBMM’de yer alması hepimiz ismine zulümdür. Bu kokuşmuş milletvekilinin kimlerle bir ortada olduğu muhakkaktır. Milletimizi töhmet altında bırakmak istemiştir. TBMM, gayrimüslim azınlıklarının meydan okuma yeri değildir. Türk milletine soykırımcı diyeceklerin yeri değildir.

1915 olaylarının iç yüzünü saptırmak bir sefer tarih hatasıdır, Türk milletine saygısızlıktır. Türkiye’nin soykırım yaptığını düşünen var ise, yeri TBMM değildir. HDP’nin bu skandal teklifine CHP’den cılız bir reaksiyon gelmiştir. CHP’li bir milletvekili de kelamda soykırım palavrasının peşine takılmıştır.

Sayın Kılıçdaroğlu elektrikle ilgili konuştuğun kadar kelamda soykırım ile ilgili ne vakit konuşacaksın. Babacan kanının gereğini yerine getirmiş, geçmişteki acıların sorumlusu biz değiliz demiştir. Anadolu insanları tabiri, köksüz ve kimliksiz bir tariftir. Talat Paşa bizimdir, Enver Paşa bizimdir, Mustafa Kemal Paşa bizimdir. ABD Lideri Biden’ın 2021 tarihinde olduğu üzere kelamda soykırımdan bahsetmesi bizim için hukuksuzdur.

19. yüzyıla kadar ortamızda yaşayanların, dış güçlerin takviyeleriyle ecdadımıza ihanet etmesi kararı tehcir sonucu alınmıştır. Kelamda Ermeni çetelesi tutanlara soruyorum, 500 bine yakın müslümanın öldürülmesine niçin sessiz kalıyorsunuz. Karnı deşilerek öldürülen çocuklar için niçin konuşmuyorsunuz.

Türkiye ulusal stratejisini kendi çizebilirse, ki bunu yapmaktadır, işte bu biçimde barış ve huzur gelecektir. Son bin yılda Türk devletleriyle yaşanmıştır, bugün gerçekleşmemesi için hiç bir sebep bulunmamaktadır.
 
Üst