Ali Babacan şoka girdi: Nankör olma! Seni davar çobanı tutan olmaz

CesHef

Global Mod
Global Mod
Ali Babacan şoka girdi: Nankör olma! Seni davar çobanı tutan olmaz Bir vatandaş “Allah akıl fikir versin, seni davar çobanı tutan olmazdı. Sen AK Parti’de prestij kazandın. AK Parti’nin karşısına geçince kime hizmet edeceksin?” tabirlerini kullanınca Ali Babacan güç anlar yaşadı.

VATANDAŞLARIN SERT REAKSİYONUYLA KARŞILAŞTI

Esnaf ziyareti için Ankara’nın Kahramankazan ilçesine gelen DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan, pazar ziyareti esnasında vatandaşların sert reaksiyonu ile karşılaştı.

Babacan, yansılara karşılık vermeye çalışırken sıkıntı anlar yaşadı. Pazarda Ali Babacan ile karşılaşan bir vatandaş, “Allah akıl fikir versin, seni davar çobanı tutan olmazdı. Sen AK Parti’de prestij kazandın. AK Parti’nin karşısına geçince kime hizmet edeceksin” diye reaksiyon gösterirken, Babacan da vatandaşa, “Ben üç jenerasyondur ticaret yapan bir ailenin çocuğuyum. Memleketi yönetmedik mi senelerca, haydi yönetsin artık, niçin yapamıyor?” tabirleriyle karşılık verdi. Vatandaş ise Babacan’a, “Sen anca çarşaf satmayı bilirsin, git çarşafını sat” dedi.

Bir öteki vatandaş ise Ali Babacan’a, “Şimdi durum hayli oldukca uygun, biz senden, Meral’den ve Kılıçdaroğlu’ndan kurtulduğumuz vakit bu Türkiye kurtulur. Siz hendek kurmaya çalışıyorsunuz giden arabaya” diye reaksiyon gösterdi.

Ali Babacan reaksiyon gösteren vatandaşa “Kendi arabayı devirdi” diye karşılık verince vatandaş, “Arabayı sen devirdin. Şu memleketin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok. Siz hendek olmayın yeter” dedi.

‘NANKÖR OLMA’

Ali Babacan’a reaksiyon gösteren bir diğer vatandaş ise, “Önce çalıştın düzgündü, artık mi makûs mü oldu Tayyip Erdoğan? Nankör olma. Seni bu hale getiren Tayyip Erdoğan. Sen nankörsün” sözlerini kullandı.

Yansıların arkası gerisi kesilmezken, bir diğer vatandaş da, “Ben sizi evvelce dinlerken rahatlardım. Artık artık kızıyorum size. Sürüden ayrılanı kurt yer derler bizim köylerde” dedi.

Ali Babacan, sohbet ettiği bir vatandaşın “Siz Kılıçdaroğlu’na payanda mı olacaksınız, yoksa kendi başınıza mı gideceksiniz?” sorusuna “Biz şu anda bir ittifakta değiliz, yalnız başına yürüyoruz. Geleceği Allah bilir” sözleriyle yanıt verdi.

Öteki bir vatandaş ise, “Ahmet Davutoğlu ile siz dönerek bu memleketi mağdur edemezsiniz. 15 Temmuz’da şayet ki sokaklara çıkmasıydı Afganistan üzere olacaktık” tabirleriyle reaksiyon gösterdi.